Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

В обласному Центрі народної творчості відкрилась виставка різьбяра та фотохудожника Сергія Марущака

     6 березня у виставковій залі обласного Центру народної творчості відкрилась виставка Сергія Марущака, різьбяра із села Бережинки Кіровоградського району. Він працює головним дизайнером відомого в місті рекламного агентства «Антураж А»; є членом Кіровоградського обласного відділення Українського геральдичного товариства, переможцем та лауреатом обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-ужиткового мистецтва імені Якова Паученка у номінації «Геральдика та вексилологія».

    Талановитого майстра та шанувальників його мистецтва привітали начальник управління розвитку культури, мистецтв та фінансового забезпечення департаменту культури, туризму та культурної спадщини обласної державної адміністрації Олена Олєннікова, начальник відділу культури , туризму та спорту Соколівської об’єднаної територіальної громади Наталія Соменко, голова обласної спілки художників Андрій Хворост, заслужений майстер народної творчості України Лариса Зоріна.

    Звертаючись до присутніх, в. о. директора обласного Центру народної творчості Людмила Подлєсна відмітила, що народні умільці творчого об’єднання «Дивосвіт», яке працює при обласному Центрі народної творчості, зберігають, розвивають та примножують традиційні види народного мистецтва.

   – Символічно, – зазначила вона, – що перша виставка Сергія експонується саме в цій залі, адже у 90-ті роки минулого сторіччя він розвивав свої творчі здібності на курсах керівників художньої самодіяльності при обласному Будинку народної творчості, навчався у відомого педагога Ісака Перкаса, який викладав образотворче мистецтво.

    Особливого колориту на відкритті виставки додав виступ аматорського чоловічого квартету «Козаки-степовики» Соколівського сільського Будинку культури Соколівської об’єднаної територіальної громади.

 

 

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (06.03.2018)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: