Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Увага! Конкурс!

     Кіровоградський обласний Центр народної творчості та газета «Народне слово» оголошують молодіжний конкурс публіцистичних творів на тему «Мій народ у вінку багатонаціональної Кіровоградщини».

     Конкурс проводиться в рамках обласного тижня національних культур «Степова веселка», який буде проходити з 1 по 6 грудня.

     Мета конкурсу: пропагувати культуру національних меншин, що проживають в області, ознайомити читачів газети з особливостями життя представників різних національностей, для яких Кіровоградщина стала батьківщиною, а також дати шанс молодим талановитим людям гідно представити себе в інформаційно-культурному просторі області.

     Для оцінки надісланих на конкурс творів створено журі, до складу якого увійшли представники обласного Центру народної творчості та журналісти газети «Народне слово».

     Вік учасників — до 25 років.

     Мова конкурсу — українська.

     Прийом робіт — до 1 грудня 2014 року.

     Загальний обсяг роботи — не більше 5 тис. знаків з пробілами. До роботи можна додати одну фотографію. Формат усіх текстових документів — word, шрифт – 12, міжрядковий інтервал — 1. Підпис має містити ім’я, прізвище, вік автора, його поштову та електронну адреси, телефон.

     Кращі твори за рішенням журі будуть надруковані в «Народному слові».

     Твори надсилати на електронну скриньку газети pslovo@ kw.ukrtel.net чи на поштову адресу редакції: вул. Чорновола, 46, Кіровоград, 25006.

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (11.11.2014)
Переглядів: 347 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: