Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

«Театральна весна Кіровоградщини» завершила свою ходу в Олександрії

     31 березня Палац культури «Світлопільський» м. Олександрії зустрів учасників завершального етапу обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини». Протягом місяця на сценах області вирували комедія і драма, музика і пісня, слово і дія. 25 аматорських театральних колективів, з них 9 сільських, представляли українську класику та сучасну драматургію.

  • Журі цього року буде важко, – зазначив голова журі, головний режисер Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Л.Кропивницького, заслужений діяч мистецтв України Євген Курман. – Ми побачили багато цікавих робіт і відзначили, що рівень акторської майстерності значно зріс. Простежується системна робота, від якої і режисери, і актори отримують насолоду.

     Розпочав заключну театральну естафету народний аматорський театр юного глядача «Апельсин» Палацу культури «Світлопільський» м. Олександрії (режисер Світлана Мозгова), який представив виставу «Янголи не плачуть» за п’єсою Асі Котляр. За словами членів журі, це – гарна режисерська робота зі своїм баченням проблеми та цікавими знахідками. Склала приємне враження талановита гра молодої актриси Анастасії Криндач, яка змогла пронизливо й глибоко висловити свої почуття на сцені. Поведінку людини у складних драматичних моментах професійно відтворила Тетяна Бессмольна. Виразно зіграли образи янголів світла і темряви Роман Стець та Андрій Літвінов.

         Народний аматорський театр «Дежавю» Бережинського сільського Будинку культури Кіровоградського району (режисер
Валентина Бондаренко) показав виставу «Однокласниці» за п’єсою Наталії Коваленко. Чудове музичне оформлення, спів і хореографія, масові сцени, оригінальні режисерські рішення – цим запам’ятався виступ колективу.

         Яскравою була робота аматорського театрального колективу Дмитрівського сільського Будинку культури Знам’янського району (режисер Лілія Стиркуль), який продемонстрував великий потенціал, граючи у виставі «Освідчення» за мотивами однойменного твору А.П.Чехова.

         Кращою режисерською роботою була визнана вистава «Не залишай мене» за п’єсою Олексія Дударєва у виконанні народного аматорського театру Палацу культури «Світлопільський» м. Олександрії (режисер Юрій Дзбановський). Актори емоційно й хвилюючи змогли представити чисту і світлу баладу про війну, молодість і кохання. Прекрасний дівочий ансамбль у складі Оксани Радомської, Діани Сергієнко, Марини Вороніної та Оксани Приходько змусив глядачів крадькома витирати сльози, співчувати і співпереживати. Професійне музичне оформлення, чудові декорації, гарне світлове рішення, захоплююча гра акторів – усе це надало змогу присутнім у залі повірити в те, що відбувалося на сцені.

         Колоритним і яскравим був виступ народного аматорського театру Червонокам’янського сільського Будинку культури Олександрійського району (режисер Наталія Зозулінська), який представив виставу «Обережно! Лохотрон!» за мотивами комедії Сергія Бєлова «Мамуля». Переконливою і виразною грою актори театру змогли створити на сцені атмосферу гумору і комізму. Вистава була багата не тільки на цікаві режисерські прийоми, а й оригінальне музичне оформлення. Справжнім відкриттям стала гра акторів Ігоря Тимченка та Олексія Єтинка.

         «Театральна весна Кіровоградщини» закрила свою завісу. Цього року вона в 59-й раз надала гарну можливість аматорським театральним колективам реалізувати творчі ідеї, продемонструвати свій потенціал, заявити про себе у театральному просторі. Тож чекаємо підсумків журі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (02.04.2018)
Переглядів: 68 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: