Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

«Театральна весна Кіровоградщини» продовжує свою ходу

     Учасників обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини» привітно зустріла сцена Олександрівського районного Будинку культури. Перед початком конкурсу у фойє закладу розгорнулася виставка районного краєзнавчого музею, яка ознайомила з видатними театральними діячами, виходцями з Олександрівщини. З вітальним словом перед присутніми виступили голова журі, головний режисер академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького Євген Курман та заступник голови Олександрівської районної державної адміністрації Анатолій Каражбей.

     День, проведений в атмосфері творчості, подарував гарні враження та приємні відчуття як театралам-аматорам, так і членам журі. Спонукали замислитися й поринути у відчуття нереального актори народного аматорського театру Олександрівського районного Будинку культури (режисер Віктор Шевченко) у виставі О.Танюк «Авва і смерть». Динамічною та багатою на гумор була вистава «Фараони» за п’єсою О.Коломійця аматорського театрального колективу «Діалог» Знам’янського міського Палацу культури (режисер Світлана Бойко). Не залишили нікого байдужими гумор та колорит українського фольклору у виставі «Хто сміється, тому не минеться» І.Тендетнікова у виконанні аматорського театрального колективу Суботцівського сільського Будинку культури Знам’янського району (режисер Інна Балич). Нинішні події на сході країни, які безпосередньо стосуються жителів смт Компаніївка, стали основою театральної мініатюри «Збережи», яку написала Інна Годованюк, режисер аматорського театрального колективу Компаніївського районного Будинку культури, дебютанта конкурсу. У роздуми над сенсом життя занурили присутніх актори аматорського театрального колективу Пантазіївського сільського Будинку культури Знам’янського району (режисер Сергій Любко) у виставі Г.Горіна «Кто есть кто».

     Виступ на сцені «Театральної весни» став дебютом для Ольги Ярової з смт Олександрівки та Сергія Сватового, учасника аматорського театрального колективу Пантазіївського сільського Будинку культури Знам’янського району.

 

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (23.03.2015)
Переглядів: 182 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: