Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Семінар з питань охорони елементів нематеріальної спадщини у Вінниці

     25, 26 липня у м. Вінниці відбувся семінар на тему «Забезпечення охорони елементів нематеріальної культурної спадщини, що знаходяться на території областей», організатором якого виступив Український Центр культурних досліджень за підтримки Міністерства культури України. Кіровоградщину на цьому зібранні представила завідувач сектором фольклору, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва обласного Центру народної творчості Оксана Середенко.

     Семінар відкрили начальник управління стратегічного планування та розвитку Міністерства культури України Євген Лавро та директор Українського Центру культурних досліджень, заслужена артистка України  Ірина Френкель.

     Завдяки насиченій та цікавій програмі учасники семінару, а це представники з різних куточків України, мали можливість отримати відповіді на запитання від фахових спеціалістів, обмінятися досвідом, поспілкуватись.

     З рекомендаціями стосовно заповнення облікової картки на елемент нематеріальної культурної спадщини для включення до Національного переліку елементів НКС України та питанням ведення місцевих переліків елементів нематеріальної культурної спадщини виступив фасилітатор ЮНЕСКО з питань НКС, голова експертної ради з НКС при Міністерстві культури України Ілля Фетисов. Про роль влади у популяризації Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини в областях та місцевому рівні розповіла директор УЦКД Ірина Френкель. Нематеріальній культурній спадщині та комерційній діяльності був присвячений виступ завідувача науково-дослідного відділу інноваційних технологій та популяризації культури УЦКД Валентини Телеуци. Про гендерний підхід до збереження нематеріальної культурної спадщини повідомила провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу інноваційних технологій та популяризації культури УЦКД Лілія Снігирьова.

     По завершенню семінару його учасники мали змогу взяти участь у культурній програмі, яку підготували організатори заходу.

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (30.07.2018)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: