Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Підвищували фахову майстерність керівники аматорських театральних колективів та методисти з театрального жанру районних будинків культури

     З 03 по 05 жовтня на базі обласного Центру народної творчості, Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького та Палацу культури «Світлопільський» м. Олександрії відбувся обласний семінар-практикум керівників аматорських театральних колективів та методистів з театрального жанру районних та міських будинків культури. Присутніх було ознайомлено з підсумками обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини», проаналізовано участь аматорських театральних колективів у всеукраїнських та обласних фестивалях і конкурсах, надано рекомендації щодо добору репертуару.

     Учасники семінару-практикуму відвідали міський літературно-меморіальний музей ім. І. Карпенка-Карого, взяли участь у майстер-класі з практичної режисури, який провів головний режисер Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького Євген Курман, переглянули вистави народного аматорського театру юного глядача «Апельсин» та народного аматорського театру Палацу культури «Світлопільський» м. Олександрії.

     Досвідом роботи з питання «Театральне мистецтво як засіб естетичного виховання дітей та молоді» поділилися з колегами режисер народного аматорського театру «Ровесник» Гайворонського районного Будинку культури Вікторія Вакуленко та режисер народного аматорського музичного лялькового театру «Дивосвіт» Світловодського міського Палацу культури Марина Салабутіна. Бурхливе обговорення викликало засідання круглого столу, на якому розглядалися проблемні питання діяльності аматорських театральних колективів, а також перспективи розвитку і пошуку нових форм роботи.

     Кожен учасник семінару отримав методичні матеріали, підготовлені фахівцями обласного Центру народної творчості.

 

 

 

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (05.10.2017)
Переглядів: 137 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: