Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Підвищили свою кваліфікацію керівники аматорських хореографічних колективів області

     З 23 по 25 жовтня на базі обласного Центру народної творчості відбувся обласний семінар-практикум керівників аматорських хореографічних колективів та методистів з хореографічного жанру клубних закладів області. Його відкрила в. о. директора обласного Центру народної творчості Людмила Подлєсна.

     В перший день семінару провідний методист з хореографічного жанру Наталя Бойко зосередила увагу на завданнях аматорських колективів щодо проведення обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Весняні ритми» та питаннях переатестації народних та зразкових аматорських хореографічних колективів у 2018 році.

    Цікавим і вельми корисним для семінаристів було відвідування Кіровоградського обласного Центру дитячої та юнацької творчості, де їх зустріли директор закладу Ганна Суркова та керівник народного художнього колективу України хореографічного ансамблю «Росинка», заслужений працівник культури України Галина Чайковська. Саме на базі цього колективу відбулися майстер-класи з основ класичного та народно-сценічного танцю, які провели педагоги Олена Петрук, Маргарита П’ятова, Володимир та
Галина Чайковські.

    Наступного дня керівників аматорських хореографічних колективів зустрічала Долинська. Щиро й сердечно привітали гостей голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко, голова районної ради Ірина Бондаренко, начальник відділу культури і туризму Людмила Кащєєва. Для семінаристів були організовані майстер-класи з партерної гімнастики, акробатики, класичного та народно-сценічного танцю, які провели педагоги зразкового аматорського хореографічного колективу «Веселка» районного Будинку культури під керівництвом Галини Жир. Присутні мали можливість переглянути майстер-клас зі спортивно-бального танцю від керівника аматорського хореографічного колективу «Бомонд» Сергія Ісаєва, а директор районного Будинку культури Валентина Бойко організувала танцювальний інтерактив за участі семінаристів. Незабутні враження залишив концерт зразкового аматорського хореографічного колективу «Веселка», на якому були представлені 24 хореографічні номери.

     Програмою семінару було передбачено відвідування Кіровоградського обласного краєзнавчого музею та  музею історії Долинського району.

     Закінчився семінар-практикум проведенням круглого столу, на якому відбувся обмін досвідом щодо участі хореографічних колективів у міжнародних та всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (25.10.2018)
Переглядів: 114 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: