Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Підсумки проведення обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини»

     З 2 по 28 березня 2015 року відбувся 56-й обласний огляд-конкурс аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини», у якому взяли участь 31 аматорський театральний колектив сільських, міських та районних клубних закладів області.

     За підсумками журі переможцями визначено:

 

у номінації «народні аматорські театри»:

 

диплом І ступеня

народний аматорський театр Новоукраїнського Центрального Палацу культури «Ювілейний» (режисер Анатолій Тєлков);

народний аматорський театр Палацу культури «Світлопільський» м.Олександрії (режисер Юрій Дзбановський).

 

диплом II ступеня

народний аматорський театр Олександрійського районного Будинку культури (режисер Ольга Косогоренко);

народний аматорський театр Рівнянського сільського Будинку культури Новоукраїнського району (режисер Олександр Ніколаєнко, заслужений працівник культури України);

народний аматорський театр Олександрівського районного Будинку культури (режисер Віктор Шевченко).

 

диплом III ступеня

народний аматорський театр Олександрівського сільського клубу Голованівського району (режисер Валентина Олійник).

 

у номінації «аматорські театральні колективи»:

 

диплом І ступеня

аматорський театр юного глядача «Апельсин» Палацу культури «Світлопільський» м.Олександрії (режисер Світлана Мозгова);

аматорський театральний колектив Знам’янського міського Палацу культури (режисер Світлана Бойко).

 

диплом ІІ ступеня

аматорський театральний колектив Новомиргородського міського Будинку культури (режисер Олена Покладюк);

аматорський театральний колектив Компаніївського районного Будинку культури (режисер Інна Годованюк).

 

диплом ІІІ ступеня

аматорський театральний колектив Новгородківського районного Будинку культури (режисер Надія Дарій);

аматорський театральний колектив Хмелівського сільського Будинку культури Маловисківського району (режисер Анатолій Курилюк).

 

у номінації «кращий виконавець чоловічої ролі»:

 

Олег Горбенко – актор народного аматорського театру Новоукраїнського Центрального Палацу культури «Ювілейний»;

Віталій Ткач – актор аматорського театрального колективу Олександрівського сільського клубу Голованівського району;

Віталій Ткаліч – актор аматорського театрального колективу Знам’янського міського Палацу культури.

 

у номінації «кращий виконавець жіночої ролі»:

 

Тетяна Бессмольна – актриса народного аматорського театру Палацу культури «Світлопільський» м.Олександрії;

Олеся Желєзняк – актриса аматорського театрального колективу «Дзеркало» Долинського районного Будинку культури;

Галина Подольня – актриса народного аматорського театру Рівнянського сільського Будинку культури Новоукраїнського району.

 

у номінації «кращий виконавець дитячої ролі»:

 

Тетяна Пересунчак – актриса народного аматорського театру «Ровесник» Гайворонського районного Будинку культури;

Михайло Зінченко – актор народного аматорського театру «Ровесник» Гайворонського районного Будинку культури.

 

у номінації «краще втілення української класичної драматургії»:

аматорський театр юного глядача «Апельсин» Палацу культури «Світлопільский» м.Олександрії (режисер Світлана Мозгова).

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (13.05.2015)
Переглядів: 226 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: