Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Підсумки обласного семінару з хореографічного жанру
З 18 по 20 вересня на базі обласного Центру народної творчості проводився обласний семінар-практикум керівників хореографічних колективів та методистів районних будинків культури з хореографічного жанру.
Захід відбувся з метою підвищення кваліфікації фахівців, популяризації нових методик проведення  занять, поповнення репертуару сучасними  постановками. У семінарі взяли участь 22 учасники з 12 районів області, міст Світловодська та Знам’янки.
Присутніх було ознайомлено зі станом розвитку хореографічного мистецтва в області, аналізом репертуару «народних», «зразкових» хореографічних колективів за 2011 рік.
За програмою семінару проведено теоретичні та практичні заняття з основ народного, класичного та  сучасного танцю, розглянуто питання роботи балетмейстера над створенням сценічного образу в народно-сценічних та сюжетних хореографічних композиціях, методики роботи з дитячим хореографічним колективом, підбору танцювального костюму та атрибутики для нових хореографічних постановок.
 Учасники семінару переглянули та обговорили уроки й концертні номери  народного хореографічного ансамблю «Пролісок» обласного загальноосвітнього комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв), народного   художнього колективу України хореографічного ансамблю «Росинка»   обласного Центру дитячої та юнацької творчості, зразкового художнього колективу України хореографічного ансамблю «Світанок» загальноосвітньої школи I-III ступенів №25 м. Кіровограда, школи сучасного танцю Олександра Лещенка «Імперія мистецтв», здійснили екскурсію до музею історії українського хореографічного мистецтва, який розташований на території музею-заповідника І. К. Тобілевича (Карпенка-Карого) «Хутір Надія».


Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (20.09.2012)
Переглядів: 433 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: