Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Підсумки 55-ої «Театральної весни Кіровоградщини»

         З 1 по 29 березня 2014 року проведено обласний огляд-конкурс аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини», у якому взяли участь 28 театрів сільських, міських та районних клубних закладів.

За підсумками журі переможцями визначено:

 

номінація «Народні аматорські театри»

 

Диплом І ступеня:

народний аматорський театр міського Палацу культури «Світлопільський» м. Олександрії (режисер Юрій Дзбановський);

народний аматорський театр Червонокам’янського сільського Будинку культури Олександрійського району (режисер Наталія Зозулінська);

народний аматорський театр Олександрійського районного Будинку культури (режисер Ольга Косогоренко);

народний аматорський театр Рівнянського сільського Будинку культури Новоукраїнського району (режисер – заслужений працівник культури України Олександр Ніколаєнко);

народний аматорський театр Новоукраїнського Центрального Палацу культури «Ювілейний» (режисер Анатолій Тєлков).

 

Диплом II ступеня:

народний аматорський театр Олександрівського районного Будинку культури (режисер Віктор Шевченко);

народний аматорський театр Новомиргородського районного Будинку культури (режисер Людмила Чермак).

народний аматорський театр Світловодського міського Палацу культури (режисер Наталія Сандрак);

Диплом III ступеня:

народний аматорський театр Хащуватського сільського Будинку культури Гайворонського району (режисер Тамара Білятинська);

народний аматорський театр Бережинського сільського Будинку культури Кіровоградського району (режисер Валентина Бондаренко);

народний аматорський театр Маловисківського районного Будинку культури (режисер Стелла Гудумак);

народний аматорський театр Липнязького сільського Палацу культури Добровеличківського району (режисер Ольга Голоцван);

народний аматорський театр Підвисоцького сільського Будинку культури Новоархангельського району (режисер Валентина Сергієнко).

 

номінація «Аматорські театральні колективи»

 

Диплом І ступеня:

аматорський театральний колектив Власівського селищного Будинку культури м. Світловодська (режисер Олександр Комаревський);

аматорський театральний колектив Куцеволівського сільського Будинку культури Онуфріївського району (режисер Надія Житна).

 

Диплом ІІ ступеня:

аматорський театральний колектив Новгородківського районного Будинку культури (режисер Надія Дарій);

аматорський театральний колектив Пантазіївського сільського Будинку культури Знам’янського району (режисер Сергій Любко);

аматорський театральний колектив Суботцівського сільського Будинку культури Знам’янського району (режисер Інна Балич);

аматорський театральний колектив Миронівського сільського Будинку культури Світловодського району (режисер Валентина Стратієнко).

 

Диплом ІІІ ступеня:

аматорський театральний колектив Петрівського районного Будинку культури (режисер Галина Бискуб);

аматорський театральний колектив Деріївського сільського Будинку культури Онуфріївського району (режисер Оксана Гладка);

аматорський театральний колектив Крупського сільського Будинку культури Кіровоградського району (режисер Надія Бережна).

 

номінація «Кращий виконавець чоловічої ролі»

 

Андрій Житний – актор аматорського театрального колективу Куцеволівського сільського Будинку культури Онуфріївського району;

Олександр Голобок – актор народного аматорського театру Червонокам’янського сільського Будинку культури Олександрійського району;

Богдан Шевченко – актор народного аматорського театру Олександрівського районного Будинку культури;

Олександр Ніколаєнко – режисер народного аматорського театру Рівнянського сільського Будинку культури Новоукраїнського району, заслужений працівник культури України;

Олег Горбенко – актор народного аматорського театру Новоукраїнського Центрального Палацу культури «Ювілейний»;

Олександр Комаревський – режисер аматорського театрального колективу Власівського селищного Будинку культури м. Світловодська.

 

номінація «Кращий виконавець жіночої ролі»

 

Світлана Тищенко – актриса народного аматорського театру Червонокам’янського сільського Будинку культури Олександрійського району;

Оксана Матченко – актриса аматорського театрального колективу Куцеволівського сільського Будинку культури Онуфріївського району;

Ольга Мельніченко – актриса народного аматорського театру Бобринецького районного Будинку культури;

Марина Данілова – актриса народного аматорського театру Маловисківського районного Будинку культури;

Ольга Поліщук – актриса народного аматорського театру Новоукраїнського Центрального Палацу культури «Ювілейний»;

Надія Дарій – режисер аматорського театрального колективу Новгородківського районного Будинку культури.

 

номінація «Краще втілення української класичної драматургії»

 

народний аматорський театр Олександрівського сільського Будинку культури Голованівського району (режисер Валентина Олійник);

народний аматорський музично-драматичний театр «Спадкоємці» Бобринецького районного Будинку культури (режисер Олена Бондар);

народний аматорський театр Вільшанського районного Будинку культури (режисер Ольга Бень).

 

 

Нагороди аматорським театральним колективам та окремим виконавцям ролей будуть вручені у вересні 2014 року під час урочистого відкриття Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» у заповіднику-музеї І.К.Карпенка-Карого «Хутір Надія».

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (07.04.2014)
Переглядів: 247 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 1
0
1  
на початку тижня наказ дещо відрізнявся від теперішнього.з чим це пов*язано? хто з ким домовлявся чи тут все по знайомству. от і бери участь у подібних заходах

Ім`я *:
Email *:
Код *: