Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Обласний семінар з вокально-хорового жанру
З 19 по 21 листопада на базі обласного Центру народної творчості проведено семінар-практикум керівників аматорських вокально-хорових колективів та методистів з вокально-хорового жанру районних будинків культури.
Відкрила  семінар директор обласного Центру народної творчості, заслужений працівник культури України Валентина Семенівна Пращур, яка зазначила, що розвиток вокально-хорового жанру в області набуває особливого значення. Підтвердження  цьому    яскраві виступи аматорських колективів  на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».
У роботі семінару взяли участь  народна артистка України Антоніна Червінська з питанням  сценічної культури аматорських вокально-хорових колективів та заслужений діяч мистецтв України Борис Притула, який у своєму виступі зупинився на ролі керівника колективу в розкритті ідейного змісту та художнього образу хорових творів. Особливості роботи над художньою інтерпретацією творів висвітлила під час практичного заняття старший викладач Кіровоградського музичного училища Надія Шост за допомогою студентського  чоловічого вокального  ансамблю «Соколи». Інноваційними методами та прийомами у  роботі з вокально-хоровими колективами поділилися керівник хорового колективу «Піснелюби» Олександрійського училища культури Наталія Стрельник та керівник народного аматорського вокального ансамблю «Візерунки» Гайворонського районного Будинку культури Вікторія Вакуленко.
Другий день семінару проходив на базі Новоукраїнського Центрального Палацу культури «Ювілейний».  З організаційно-творчою роботою відділу культури і туризму Новоукраїнської райдержадміністрації щодо  розвитку аматорських вокально-хорових колективів ознайомив гостей начальник відділу Анатолій Бондар. Присутні мали змогу взяти участь у практичних заняттях   з питань роботи над засобами хорової звучності та методики розучування нового репертуару в народному хорі, які провели керівники народних аматорських хорових колективів «Хлібодари» та «Заспів» Володимир Фулга і Наталія Білокінь.
Підсумком робочого дня став звітний концерт творчих колективів Новоукраїнського Центрального Палацу культури «Ювілейний» та міських будинків культури.
Кожен  із учасників семінару отримав добірку методичних матеріалів та електронну версію репертуарних збірників для народних, академічних хорів, вокальних ансамблів, підготовлених фахівцями обласного Центру народної творчості.

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (21.11.2012)
Переглядів: 878 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: