Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Новини з районів. Звітували театрали-аматори Світловодщини

     У Світловодському районі завершився огляд-конкурс аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини». Журі, яке очолила директор районного Будинку культури Надія Грижунова, мало змогу подивитись творчі роботи десяти театральних колективів і було приємно вражене і вибором репертуару, і акторською грою.

     Кращими визначено театральний колектив Іванівського сільського Будинку культури (режисер Ольга Білик) з виставою за п’єсою М.Старицького «За двома зайцями», театральний колектив Захарівського сільського Будинку культури (режисер Зоя Левченко) у виставі за п’єсою А. Никоненка «Круте знайомство» та Великоскелівський театральний колектив (режисер Світлана Буйлук) за естрадну мініатюру «Шерше ля фам, або шукайте жінку».

     Нагороди за авторський твір отримав Анатолій Скеренцов із с.Федірки, за краще виконання ролей – Сергій Мирончук та Оксана Бабенко з с. Іванівка, Сергій Олексієнко та Альона Жалинська з с. Озера, Світлана Осадча з с. Федірки, Валентина Стратієнко з с. Миронівка, Зоя Карпенко
с. Велика Скельова, Анжела Іванова з с. Глинськ.

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (06.04.2017)
Переглядів: 66 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: