Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Новини з районів. Засідання Ради відділу культури, туризму та культурної спадщини Голованівської райдержадміністрації

     У приміщенні Голованівського районного Будинку культури відбулося розширене засідання Ради відділу культури, туризму та культурної спадщини Голованівської райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Ольги Бугаєнко, начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Тетяни Піщик, голів сільських та селищних рад, працівників закладів культури району.

     Начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Тетяна Піщик представила звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку району у галузі «культура» за 2014 рік та розповіла про пріоритетні напрямки роботи на 2015 рік. 

     Заступником голови райдержадміністрації Ольгою Бугаєнко було позитивно оцінено роботу закладів культури у 2014 році та ознайомлено із показниками бюджету по галузі на 2015 рік.

     За підсумками проведення районного огляду-конкурсу серед сільських клубних закладів директор районного Будинку культури В’ячеслав Гордійчук вручив дипломи та цінні подарунки переможцям, а саме: Олександрівському сільському клубу (Диплом І ступеня), Молдовському сільському Будинку культури (Диплом І ступеня), Журавлинському сільському Будинку культури (Диплом ІІ ступеня), Люшнюватському сільському Будинку культури (Диплом ІІІ ступеня), Клинівському сільському Будинку культури (Диплом ІІІ ступеня). Подяками за участь в огляді- конкурсі були відзначені Крутеньківський, Свірневський, Капітанський, Красногірський, Троянський сільські будинки культури, Наливайківський, Табанівський, Давидівський сільські клуби.

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (09.02.2015)
Переглядів: 276 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: