Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Новини з районів. Семінар для клубних працівників Олександрійського району

     4 жовтня на базі Олександрійського районного Будинку культури,  Березівського, Протопопівського, Костянтинівського, Косівського сільських будинків культури проведено районний семінар для клубних працівників «PROFI quest» («Знайди себе в професії, професію в собі»), у якому взяли участь 28 директорів, художніх керівників сільських будинків культури та завідувачів клубами.

     Про підсумки реалізації проекту в Березівській громаді «На струнах творчості й добра звучать березівські акорди» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за адміністрування ГО «Територія успіху» та фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні розповіли директор Березівського сільського Будинку культури Ратушняк Д. М. та завідувачка бібліотекою-філією Зіненко А. М.

     Темі «Будинок культури – осередок громади чи центр культури села: спільні ідеї породжують спільність поглядів» були присвячені виступи директора Протопопівського сільського Будинку культури Кириленко В.Ю. та завідувачки бібліотекою-філією Лазаренко Н.М.

     Про соціальне партнерство між будинком культури і громадою розповіли директор Костянтинівського сільського Будинку культури Мізін Л.В. та Костянтинівський сільський голова Клімов О.М.

     «Координати творчості: Будинок культури і громада – разом до розвитку і ладу!» – таку тему мав виступ директора Косівського сільського Будинку культури Горіславець С.М. та Косівського сільського голови Горбань О.М.

     Перед учасниками семінару виступили головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Голобородько І.С., директор районного Будинку культури Єлсукова Ю.С., художній керівник районного Будинку культури  Шоколова Т.С., методист з музичного жанру Коврига О.В.

     Було продовжено колективне створення символічного Снопу успіху для клубних працівників в рамках творчої толоки, яку провела директор Новопразького селищного будинку культури № 1, майстриня соломоплетіння Піскова С.Г.

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (06.10.2017)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: