Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Клубний фест «Клуб – центр соціальної активності громадян»
21 травня на базі Соколівського сільського Будинку культури Кіровоградського району відбулася презентація кращих районних будинків культури області, переможців обласного конкурсу «Інновації. Творчість. Професіоналізм», який проводився протягом 2012 року за ініціативи обласного Центру народної творчості. У заході, що проходив у форматі «клубного фесту» і мав назву «Клуб – центр соціальної активності громадян», взяли участь делегації 5 районів області: Новоукраїнського, Олександрійського, Голованівського, Долинського, Олександрівського, у складі яких були керівництво районів, працівники клубних закладів.
Присутніх привітав голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко, який відмітив, що Президент України має принципову позицію: місцева влада повинна допомагати будинкам культури, адже вони завжди були культурними осередками місцевої громади.
З вітальним словом до працівників клубних закладів звернулася директор обласного Центру народної творчості, заслужений працівник культури України Валентина Пращур. Вона зазначила, що обласний конкурс районних будинків культури надав можливість ознайомитися з новими культурно-мистецькими проектами, проаналізувати розвиток усіх видів і жанрів аматорського мистецтва на селі, укріпити співпрацю з органами місцевого самоврядування. «Наша робота починається на селі, – відмітила Валентина Семенівна. – І ми повинні підтримати ініціативу Президента, зробити все необхідне, щоб культурне життя у селах набуло нового змісту».
Яскравими, самобутніми були презентації кращих клубних установ області, в яких взяли участь начальники відділів культури і туризму райдержадміністрацій, директори та працівники клубних закладів. Кожен районний будинок культури-переможець в оригінальній формі зумів розповісти про найцікавіші районні свята і фестивалі, творчі здобутки аматорських колективів, покращення матеріально-технічної бази, навіть про встановлення рекордів. Гармонійним доповненням презентацій були виступи аматорських колективів районів, майстер-класи народних умільців, міні-виставки майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
Голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко вручив відзнаки та цінні подарунки переможцям обласного конкурсу, а виступи аматорських колективів Соколівського сільського Будинку культури та Кіровоградського районного Будинку культури створили справжню атмосферу свята.


Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (22.05.2013)
Переглядів: 607 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: