Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

«Барви рідної землі» у м. Світловодську

         5 червня 2016 року під час святкування 62-ї річниці м. Світловодська відбувся УІ регіональний фестиваль українських народних танців «Барви рідної землі», започаткований Світловодським міським Палацом культури та відділом культури і туризму Світловодського міськвиконкому. Цьогорічне свято хореографічного мистецтва відбулось за підтримки народного депутата України Олеся Довгого.

         25 талановитих творчих колективів з різних куточків Кіровоградщини: м.Світловодська, м.Знам’янки, смт.Власівки, Знам’янського, Олександрійського, Онуфріївського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Світловодського, Добровеличківського районів продемонстрували свою майстерність у номінаціях: народний та народно стилізований танець, сучасна хореографія. Усі представлені на конкурс хореографічні композиції неповторні і унікальні, гарні костюми, вдало підібраний музичний супровід.

         Серед справжнього розмаїття талановитих виступів, що відзначилися високим рівнем виконавської майстерності та сценічної культури журі на чолі з професійним суддею з сучасних танців Наталією Новіковою обрало найкращі колективи. Серед них:

 

І вікова категорія (6-9 років)

Номінація «Сучасна хореографія».

Перше місце розділили:

- клуб спортивного танцю «Алегро» м. Світловодська (керівник                         Наталія Новікова)

- дитячий хореографічний колектив «Водограй» Світловодської дитячої школи мистецтв (керівник Олена Макогон).

Номінація «Народний та народно стилізований танець».

Перше місце отримав зразковий хореографічний колектив «Веселка» Знам’янського міського Палацу культури (керівник Тетяна Часник).

 

ІІ вікова категорія (10-12 років)

Номінація «Сучасна хореографія».

Перше місце отримав хореографічний колектив «Феєрія» Добровеличківської дитячої школи мистецтв (керівник Інна Драгаєва).

Номінація «Народний та народно стилізований танець».

Перше місце розділили:

- хореографічний колектив «Веснянка» Світловодської дитячої школи мистецтв (керівник Ніна Коломієць)

- народний аматорський ансамбль танцю «Степівчанка» Новоукраїнського ЦПК «Ювілейний» (керівник Олександр Сокальський).

 

 

 

ІІІ вікова категорія (13-16 років).

Номінація «Сучасний танець».

Перше місце розділили:

- зразковий хореографічний ансамбль танцю «Веселка» Світловодського міського Палацу культури (керівник Максим Підгірний).

- народний хореографічний ансамбль танцю «Вогник» Світловодського міського Палацу культури (керівник Олена Макогон).

Номінація «Народний та народно стилізований танець»:

Перше місце розділили:

- зразковий хореографічний колектив народного танцю «Веселка» Знам’янського міського Палацу культури (керівник Тетяна Часник).

- хореографічний колектив «Тандем» Світловодського міського Палацу культури (керівник Ніна Шейченко).

- народний аматорський ансамбль танцю «Степівчанка»   Новоукраїнського ЦПК «Ювілейний» (керівник Олександр Сокальський).

 

ІУ вікова категорія.

Номінація «Сучасна хореографія»:

Перше місце - клуб спортивного танцю «Алегро» м. Світловодська                 (керівник Наталія Новікова)

Номінація «Народний та народно стилізований танець»:

Перше місце - хореографічний колектив «Світоч» Власівського селищного Будинку культури м. Світловодська (керівник Алла Петько).

 

У – вікова категорія.

Номінація «Соло».

Перше місце отримали Софія та Анастасія Письменні, солістки дитячого хореографічного колективу «Водограй» Світловодської дитячої школи мистецтв (керівник Олена Макогон).

 

         Переможців регіонального фестивалю нагородили спеціальною відзнакою та подарунками від народного депутата України Олеся Довгого.

         Захід пройшов на високому організаційному рівні завдяки чіткій і злагодженій роботі працівників міського Палацу культури та значній підтримці міської влади. 

Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (13.06.2016)
Переглядів: 80 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: