Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

УГЛ

Головна » Статті » НОВИНИ

Анонс. «Червона рута».
8 вересня о 10 годині у приміщенні Кіровоградського районного Будинку культури (м.Кіровоград, вул. Дарвіна, 23)відбудеться відбірковий тур (конкурс) ХІІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», метою якого є  пошук і розкриття творчих здібностей молодих авторів і виконавців.
Конкурсанти (солісти і гурти) виступатимуть згідно  поданих заявок за окремими жанрами сучасної молодіжної музики: популярна, танцювальна (дискотечна), рок, акустична (авторська пісня, співана поезія), інша (альтернативні стилі) та український автентичний фольклор.
Критеріями оцінювання у жанрах поп-, рок-, сучасної танцювальної, акустичної та іншої музик є новизна, сучасність, оригінальність творчого обличчя у поєднанні з українською національною визначеністю музики. У жанрі українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкам автентичної народної творчості.
 «Червона рута» – некомерційний фестиваль, тому участь в обласному турі не потребує вступних внесків, а вхід для глядачів є вільним, що робить цей захід доступним для всіх бажаючих.
Заявки  надсилати за адресою: 25006 м.Кіровоград, вул..Гоголя, 66/50, обласний Центр народної творчості.
Довідки за телефоном (0522) 22-46-23.Категорія: НОВИНИ | Додав: kocnt (22.08.2012)
Переглядів: 381 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: